Cześć, nazywam się Rafał Kita. Od 2011 roku zajmuje się marketingiem w wyszukiwarkach internetowych, a od 2013 roku prowadzę firmę SEOSPACE. Na początku zajmowałem się głównie SEO, a po pewnym czasie postanowiłem dopełnić oferowane przeze mnie usługi o kampanie Google Ads.

Moje początki prowadzenia SEOSPACE to głównie samozatrudnienie, by po paru latach ewoluować do roli przedsiębiorcy i zatrudniać wykwalifikowanych pracowników, którzy obecnie wspierają mnie w dostarczaniu naszym klientom usług na najwyższym poziomie, spełniając ich oczekiwania.

W swojej pracy staram się działać systemowo i produktywnie, co wynika między innymi z cech jakie wykazał test Clifton Strenghts (Test Gallupa). Według wspomnianego testu, moich pięć głównych talentów to:

1. Analytical (Analityk) – Osoby, które szczególnie wyróżnia cecha Analityk, poszukują powodów i przyczyn. Mają zdolność brania pod uwagę wszystkich czynników, które mogły mieć wpływ na daną sytuację.
2. Learner (Uczenie się) – Osoby, które szczególnie wyróżnia cecha Uczenia się, mają silne pragnienie nauki i ciągłego doskonalenia siebie. Bardziej ekscytuje je sam proces uczenia się niż jego rezultaty.
3. Discipline (Dyscyplina) – Osoby, które szczególnie wyróżnia cecha Dyscypliny, lubią rutynę i strukturę. Ich świat najlepiej oddaje porządek, jaki wokół siebie wytwarzają te osoby.
4. Focus (Ukierunkowanie) – Osoby, które szczególnie wyróżnia cecha Ukierunkowania, potrafią wyznaczyć sobie kierunek, podążać nim i dokonywać korekt niezbędnych do tego, aby trzymać się obranego kursu. Najpierw określają priorytety, a potem podejmują działania.
5. Relator (Bliskość) – Osobom, które szczególnie wyróżnia cecha Bliskości, sprawiają radość bliskie relacje z innymi. Czerpią głęboką satysfakcję, pracując z przyjaciółmi nad osiągnięciem jakiegoś celu.

Według CliftonStrengths szansa, że inna osoba będzie miała takie samo ułożenie TOP 5 talentów jest 1 do 33,4 miliona!